Kupio sam ovu karticu pre nekih mesec dana i za sada je prilicno "maltretiram" igricama kao sto su Crysis,Need for Speed Shift,Moto GP 2008,Resident Evile 5 itd. Tako da za ovu sumu novca dobijate dosta... +:Takt procesora 700mhz -:za sada nema
kakva je sto se tice buke?
Ova graficka moze da izgura Crysis u Very High na oko 35 Fps-a u rez 1680X1050,Sto je potpuno igrivo!
odlicna graficka, koju je potpisao zalman sa svojim ventilatorom. buka je svedena na minimum, tacnije graficka se ne cuje ni na najvecem opterecenju. temperatura je pri igranju 45 stepeni, a u idle radu ne prelazi 41 stepen. radim mi odlicno na chieftecovom napajanju od samo 350 w, a pored nje u kompu imam tri hard diska, sto ce reci da nije veliki potrosac. zakacena je na dva monitora na 1360*1024 i nema stucanja i gasenja koja sam imao sa starim atijem. mozda jedina zamerka je 512 memorije, ali ima i model sa giga rama, pa ko voli nek izvoli. best buy! +:necujna -:malo memorije
El moze na LC power 420w ???
jel 400w dovoljno napajanje
Dovoljno je, za ovaj novac imaš da nađeš 4770 koja je dosta bolja..
IGRAO SAM SVE NAJ ZAHTEVNIJE IGRICE SA NJOM, MAFIA II, GTA 4, Assasian 2, LA NOIRE, DIRT 3. +:NAJBOLJA!!! GTA 4 na max detalje!