logo
Nikolic

Gigabyte GeForce 9600 GT 512MB GDDR3 GV-N96TSL-512I

22.10.2009. @ 06:19   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Jel ima neko ovu graficku? Nek mi kazes nesto vise dali dobro saljka itd...

1 komentar

edo
11.01.2010. @ 12:20 #a9169aaa

nije nista posebno. imas probleme na vecoj rezoluciji bez obzira na procesor.ja sam je imao oko 4 mjeseca a poslije sam je zamjenio za 9800. bolja ti je a nije neka razlika u cijeni. +:ne grije se nije losa

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan