Sasvim solidno se pokazala sa potrosnjom od 50 wati sto je sasvim kompaktibilno sa napajnjima do 450 wati pa navise sto je pozeljno za danjasnje nove generacije grafickih karata.... Prednost : je mali kapacitet potrosnje struje, SLI (mozete nadovezati jos jednu graficku), rezulocija 2560 x 1600 sa duplim HD-om, 512 i 400 MHz i jos Garancija od 3 GODINE .... Mane: Da bi se grafika igrice primenila u potpunosti morate imati HD monitor sa vecom rezolucijom od 1600 pa navise inace neki delovice se zanemariti u igrici sto ne znaci da ce se i perfomanse igrice takodje smanjiti, kada su vec stavili DVI-aj ulaze mogli su i da stave SUB jer uz graficku nisi uneli DVI-I to SUB adapter..... :D