logo
stefan

GEIL 4GB (2x2GB) 1600MHz DDR3 GB34GB1600C8DC

13.01.2010. @ 21:36   #Komentar #RAM memorija #GEIL

da li moze neko da mi kaze koja je razlika izmedju ove memorije i black dragon,i da li je ova memorija bolja od kingston hyper x?

1 komentar

Jasa
09.04.2010. @ 11:08 #884ae310

Dobra memorija, ali nikada nije bila bolja od Kingstona! Ni Corsair nije bolji od Kingstona, ali ga svi dižu u nebo. Laici. Valjda vole što je skupa.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan