cena je i niza , gta 4 u 1280 rez uz 1.3 patch i mod text. gura 44-49 frejma bez zezanja . retko bas kada padne ispod 40. dakle ovo je best bay jos ako nabavite za nekih 50-60 polovno da ne kazem cudo nevidjeno za tu kintu . tiha moze clok sve super . realno pre samo par meseci davali su ljudi za 8800 gt i po 200 e a sad u aprilu 2009 igrate za 60 setak evra skoro isto ... BEST BAY .. +:brzina tiha jeftina -:extra extra extra