Ima li neko iskustva sa ovom grafickom kartom?
ja je imam vec 3 god igram sve najnovije igre bez problema +:odlicna grafika
nemam problema sem hladjenja,inace ja je imam vec godinu dana i zadovoljan sam +:zadvoljan -:malo veca temperatura treba pojacati hladjenje