Jeli ovo neka greska ili mi se samo cini? Ovo za 199e mora da je greska???
Da li je dobra za igranje Gta 4,Crysisa,Dirt 2 uz neki quad core?????
Mislim da je ovo reparirana kartica, samim tim joj je garancija 1 god, dodaš još nekih 20ak evra i imaš 5850 koja je dosta bolja od ove.
Nije reparirana, 285 gtx su oko 225 eura, pogledaj gigabyte ! Jedino Asus drzi cene na 300eura ( nisu normalni ) ... Treba +50 eura za 5850 :) minimum
zato volim Gainwardovin karte, jel nisu skupe, i jako su dobri! :) do sada nisam imao nikakav probleme sa Gainwardovima! :) Asus jako puno pare hoce za istu kartu, koji nije ni jos jace! +:najbolji
Ma kakav ASUS i te budalaštine, kupujte od onoga proizvođača ko ponudi najnižu cenu...te price da je Asus bolji od ostalih na to mogu da nasednu samo ovce za šišanje.... +:odlična
2x sam se sjebao da uzmem kartu koja ima 1 god garancije(znaci reparirana) i vise nikad...Crkne par dana posle isteka garancije +:Extra brza -:reparirana