logo
Nik

Gainward GeForce GTX 280 1GB GDDR3 GTX280-1024

24.05.2010. @ 18:25   #Komentar #Grafička karta #Gainward

Jeli ovo neka greska ili mi se samo cini? Ovo za 199e mora da je greska???

6 komentara

Ogi
09.06.2010. @ 17:09 #895b7217

Da li je dobra za igranje Gta 4,Crysisa,Dirt 2 uz neki quad core?????

Mirko
10.06.2010. @ 11:06 #9079dfe8

Mislim da je ovo reparirana kartica, samim tim joj je garancija 1 god, dodaš još nekih 20ak evra i imaš 5850 koja je dosta bolja od ove.

ink
11.06.2010. @ 20:21 #bb9ccbe6

Nije reparirana, 285 gtx su oko 225 eura, pogledaj gigabyte ! Jedino Asus drzi cene na 300eura ( nisu normalni ) ... Treba +50 eura za 5850 :) minimum

RopeX
29.07.2010. @ 22:13 #1c4209b3

zato volim Gainwardovin karte, jel nisu skupe, i jako su dobri! :) do sada nisam imao nikakav probleme sa Gainwardovima! :) Asus jako puno pare hoce za istu kartu, koji nije ni jos jace! +:najbolji

zoran
18.02.2011. @ 19:53 #891cf79b

Ma kakav ASUS i te budalaštine, kupujte od onoga proizvođača ko ponudi najnižu cenu...te price da je Asus bolji od ostalih na to mogu da nasednu samo ovce za šišanje.... +:odlična

Milos
27.10.2011. @ 00:59 #95946b6b

2x sam se sjebao da uzmem kartu koja ima 1 god garancije(znaci reparirana) i vise nikad...Crkne par dana posle isteka garancije +:Extra brza -:reparirana

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan