sasvi solidan... crysis i crysis warhead na dx10 na medium leti...
odlicna kartica...sve igrice melje sa pola gasa dok crysis i gta 4 pomalo seckaju!ali za malo para mnogo muzike :D -:ram memorija
moze li mi neko reci do koliko bi smeo da overklokujem ovu graficku...ali da nemam problema sa pregrevanjem dok igram igrice??!
e ljudi kupio sam danas ovu karticu i mnogo mi se cuje? imam gigabyte p55, intel i5, 4gb dd3, 500gb, kuciste je coler master elite 420W i ovu grafiku, meni komp sluzi samo za renderovanje u max-u i eventualno photoshop! pomoc! sta da radim? da li da vracam!? hvala poz
Za nesto manje od 6000 din dosta dobra grafa...sve u fulu osim GTA 4 i Cry.....to vec swi znamo..... +:Smrt za 1400*900 -:Mozda malo bucnija...
koliko jako napajanje i dali mogu da je uglavim u plocu GA-M61VME-S2
ja licno imam ovo + amd phemom 9550 + 4gb ram i asus m3a78 = cifteh 550w
Da li moze da se stavi u plocu Gigabyte GA-M68M-S2P?
Naravno da može, ali malo poređenje, ova kartica je slabija od 6670 kartice.