imam je oko dva meseca i s obzirom na cenu jako sam zadovoljan.Na konfiguraciji OS XPPro, C2D 3 GHz, 2GB RAM DDR2 dual (1+1) 800MHz, Bioshock i fifa 09 rade savršeno na High details podešavanjima uz normalnu temperaturuu granicama 55-70 C.Ostaje samo da probam DX10 podršku.......Ne bih je preporučio zagriženim gejmerima jer će je igrice brzo pregaziti a i cena DDR3 pada.... Za prosečne korisnike bez para na bacanje pun pogodak!