logo
Markonije

Cooler Master X Dream i117 RR-X117-18FP-R1

12.11.2011. @ 18:44   #Komentar #Hladnjak #Cooler Master

Ja sam zadovoljan, kupio sam ga pre 2 meseca i odlicno hladi Quad 8400 (35C) ako se ne igraju igrice a u suprotnom ide i do 58C. Znaci nije za overklokovanje nego pre bi bio odlicna zamena za fabricki kuler. +:Tih, dobro hladi, odlican odnos kvaliteta i cene. -:Jos uvek nema

6 komentara

3r1c
23.11.2011. @ 02:24 #59d78a54

Pitanje za Markonija... U kom kucistu teras taj procesor sa ovim hladjenjem? I kolika ti je temperatura bila u idle sa fabrickim kulerom? Pozdrav.

Markonije
01.02.2012. @ 15:26 #eea4d949

Odgovor za "3r1c" Kuciste je Frontier neznam tacno oznaku ali da kazemo niza klasa. A na fabrickom kuleru je dostizao i do 45C u idle. E sad u medjuvremenu sam ubacio i jednu dvanesticu (LC poewr) da izduvava vazduh i promenio napajanje (fabricko) sa LC power 6550. I trenutna temperatura procesora u idle je 24C a da napomenem da je sobna temperatura oko 25C. +:Jos uvek šljaka :)

Dera
01.09.2012. @ 01:28 #f29e9216

Veoma tih kuler, preporucio bih ga svakome ko zeli da menja fabricki. +:Cena, zvuk

Eufrat
03.01.2013. @ 01:23 #e2b80189

Moze li ovo da se stavi na MSI 845PE Max/Neo (MS-6580) matičnu ploču? Posto je ovo ves treći put kako miu puca onaj soket za kuler

Test
07.03.2013. @ 22:47 #8ad0856a

C2D procesor za 8C hladniji ali i za nijansu bucnije hladjenje. +:Dobro hladjenje -:Bucniji od fabrickog

Milan
06.09.2013. @ 19:37 #75ee9ee4

Za tu cenu odličan.Skoro nečujan,vrlo lak za montiranje ima na sebi termalnu pastu.Temperature zadovoljavajuće.Topla preporuka.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan