logo
Lex

Asus Radeon R9 280 3GB GDDR5 R9280-DC2T-3GD5

23.08.2014. @ 15:43   #Komentar #Grafička karta #Asus

Uzeo sam je uz malu rezervu, posto su ove novije RX sklone artifaktima, ali do sada nema problema. Graficka radi odlicno, do sad nema problema, neverovatno je tiha, i u manje zahtevnim igrama se ne cuje, najjace sto je morao da radi kuler je 50% po ovim vrucinama u Metro-u, i tu se malo cuje, sto je i ocekivano. +:hladna, tiha -:za sad nista

4 komentara

Dario
15.10.2014. @ 17:04 #8802eb6d

Super je grafa, ultra tiha, sve igre osim crysis 3 rade na ultra podesavanjima sa svim maximalnim AA i filteringom ukljucenim. Sve preporuke. Pozdrav +:super je

MDK
20.10.2014. @ 16:07 #69ba3c9e

10+2 fazno napajanje, neverovatno tiha, lagano ide na 1100 mhz, u kucistu izgleda extra. Celo pakovanje je kao da ste kupili avion a ne grafiku. Sve pohvale za Asus. +:Kvalitet komponenti, izgled, tisina

Тале
30.05.2015. @ 10:04 #1b22024d

Купио је пре неки дан и ево онако лаички да кажем шта ради у играма које сам тестирао: Max Payne 3: СВЕ појачано на УЛТРА. Иде ко вода, игра лети. Battlefield 4: СКоро буквално све на УЛТРА осим антиалиансинга који сам ставио на 2 да би летела потпуно глатко. GTA V: Игра шије све на ултра осим такође антиалиансинга који је смањен незнатно. Све живо појачано до даске-игра лети ко перце :) Мало ми је криво што нисам узео 280х али јбг, није било у радњи тј. не производи се више од скоро. Бржа је за неких 10% Иначе ово је муња од графичке.

Redakcija
25.01.2016. @ 20:00 #f742b6fe

pitanje za vlsnike , da li se nekome desavalo da ventilatoriodu na max i da izgubi sliku i posle restarta sve normalno. Ako nekome jeste kakvo je resenje i zbog cega se to desava

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan