logo
Itmen

Asus Radeon HD 7970 3GB GDDR5 HD7970-3GD5

17.01.2012. @ 10:39   #Komentar #Grafička karta #Asus

Treba sačekati (kako ko) da cena malo padne, jer je nova generacija gpu-a, plus nov je čipset, mada i bez nekog pojeftinjenja predstavlja odličan izbor ako vam nije frka potrošiti 500+ €, zato što imate trenutno najbolju ''jednoglavu'' grafu. +:San svakog gejmera!

16 komentara

Lola
24.01.2012. @ 13:23 #e394b047

1080p bacene pare +:stvarno je dobra -:al ne vredi te pare

Savatiye
28.01.2012. @ 12:36 #56f21c75

Sta reci,kida! Vrhunska karta,na Dellu 2710 sa rezolucijom 2560x1440 razbija.Sve na high! +:Rastura! -:Malo se vise greje!

eVGA-011
10.02.2012. @ 20:33 #8843cbf7

ASUS majstor referentnih karti. Ne stvarno ovo je posle 5870 dobra karta. Samo je dosta skuplja od one i zato treba cekati nedelju dana pre Nvidia karti pa kupiti. Cuo sam i da su duplo poboljsali Tessalaciju gde je AMD bio mrtvak. U svakom overkill nije, iskoristice se, trajace duze i kome ne smeta da stavlja referentne karte stalno moze. Meni malo dosadilo hocu da se smirim sa nekom ekstremnom kartom koja ne izlazi svakih godinu-dve.

luka
11.03.2012. @ 18:03 #f60984c2

kojim napajanjem nahraniti ovu zverku :) ozbilno se razmisljam da je pazarim ali neverujem da moje trenutno napajanje Cooler Master Real Powe 620W moze da je izdrzi :( -:napajanje???

Ljuba
12.03.2012. @ 14:09 #c049be8c

Ova kartica troši oko 200W, odnosno manje od 6970 i GTX 570, tako da ti sa 620W možeš bez problema i da je klokuješ.

luka
12.03.2012. @ 15:40 #2ec49122

super sto se toga tice znaci miran sam. aj sad jos jedno pitanje koji porizvidjac je dobar a da daje 3 godine garanceije?

Bojan
18.03.2012. @ 08:44 #febd64be

ova kartica netrosi 200w nego 250w,a 200w trosi 7950

Ivan
19.03.2012. @ 11:59 #ca36bd8a

7970 troši oko 200W, a 7950 oko 150W, imaš brdo testova na netu..

Ray Tracey
26.03.2012. @ 03:01 #f60b9fb3

Seasonic SS-620GM/620GB

Fak
27.04.2012. @ 16:04 #105864ff

Kupis Artic cooling i resio si problem hladjenja i tisine. Provereno,jer ga imam. luka,Asus i Gigabyte ti daju 3 god.garancije al kostaju malo vise. -:Cena za sada

uros
14.05.2012. @ 13:29 #3a64c1d6

daje ti i msi 3 god garancije -:skupa u odnostu na konkurentne modele

n5rovic
10.09.2012. @ 18:55 #4e2132c2

Uspeo sam dignem na 1100mhz core , i 5800mhz memoriju bez dizanje voltaze , temp je oko 65c sto je ok +:Lep oc pontecijal !

nije bitno
17.10.2012. @ 20:17 #9c4fcead

m0ze 0v0 cudo na ASUS Sabertooth 990FX ?

n.n.
21.10.2012. @ 20:11 #39d7e244

@nije bitno, moze.

Vukasin
07.03.2013. @ 23:01 #2b684df7

gtx 680 ili neku od HD7970? Zna li ko sta mi je ciniti?

Nikola
24.01.2014. @ 19:53 #d0550035

naravno radeon 7970.. -:veca cena

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan