Ima li neko da podeli utiske o ovoj? Zanima me koliko je efektivan ovaj kuler tzv. copper pošto je ovo najmanji koji sam do sada video na 5770?
Sefe, copper ti je u prevodu bakar.
zanima me koja grafa je bolja ova ili gainward gts250 1gb
Da li je bolja ova ili sapphire 5750 vapor-x
@dado Bolja je ova!
Imam ovu graficku karticu vec 3-4 meseca i ne mogu da kazem o njoj nista lose. Sve najnovije igrice pokrece bez problema i to na "very high" kao i neke veoma zahtevne aplikacije. Namerno sam je opterecivao koliko god sam mogao jer sam imao problema sa "ASUS GeForce GTS 250 512MB GDDR3". Ovo je isto dobra graficka ali mnogo ljudi ima isti problem sa njom kao sto sam imao i ja. Kada sam je instalirao, naravno, skinuo sam i najnovije drajvere. Medjurim, WIN je pucao posle samo nekoliko minuta rada i tako u nedogled. Flesovao sam BIOS graficke i neznam sta sve nisam radio ali nista... Zamenio sam je za "Asus Radeon HD 5770 512MB GDDR5" i sve je OK. ALI, ko ima para da kupi ovu graficku, mislim na "Asus Radeon HD 5770 512MB GDDR5", neka doturi jos 500-600 dinara i neka kupi "Asus Radeon HD 5770 1GB GDDR5 EAH5770". Uporedite obe graficke i videcete zasto kazem da je bolje kupitii ovu. Moj monitor ima malsimalnu vrednost "reflesh rate" od 60 Hz. i malo treperi pri pokretanju zahtevnijih aplikacija. "Reflesh rate" treba da bude, kako barem pise na kutiji graficke za monitore rezolucije 1680x1050, 75Hz. Nista strasno kada se naviknete. Kartica je stvarno odobra i potvrdjuje sve navode proizvoljaca. Meni licno smeta to sto su je skratili za 512MB i sto ne podrzava "Eyefinity Technology" za povezivanje tri monitora. Mislim da je ovo veoma vazno jer ljudi obicno kupuju ovakve kartice zbog igrica i ko je probao da igra neku od igrica na tri monitora znace zasto ovo kazem. Mislim da za karticu ovog kalibra su barem trebali za dodaju nesto od ova dva gore navedena. Sto se hladjenja tice sve je OK. Kada je maksimalno opterecena temperatura ne prelazi, barem kod mene, 50-55C. Zanimljivo je i to da ne "guta" struju kao neke kartice u ovoj klasi. Ovo je vazno za sisteme koji nemaju napajanje vece od 500W. Kada se sve sabere i oduzme ovo je veoma dobra graficka i vredi svaki dinar.
da li mogu da je stavim na chieftec napajanje od 450 w ? +:pitanje
Opušteno možeš..
kakva je ovo graficka i kakav ventilator ima koja joj je radna temperatura a koja je kad je opterecena na maksimum i koju nesme temperaturu da predje
Odlična grafička. Radi sve što običnom čoveku treba. Briga me za "igrice", to je za slabe đake. Odlikašim čitaju knjige.