logo
jdfif

Asus Radeon HD 5450 512MB GDDR2 EAH5450 Silent/DI/512MD2(LP)

30.10.2010. @ 20:37   #Komentar #Grafička karta #Asus

kakva je ovo grafika jel moze da pokrene novije igrice tipa cod mw2,bad company 2,formula 2010...na low medium podesavanjima i nizim ili osrednjim rezolucijama

2 komentara

zobla
02.11.2010. @ 23:30 #f6dde4fb

nemoj zivota ti ovu za nove igre. ovo je za kancelarije i mozda za Warcraft3 ;)

Nikola
24.11.2010. @ 01:02 #9780ef46

ako imas procesor sa dva jezgra moze u najnizim rezolucijama. Cod MW2 ce da ti radi i na medium u 960X600 a od druge nece moci lepo da se igraju na ovoj grafici. Moja preporuka je ipak AMD 5550 , to je grafika na kojoj ces moci pristojno da igras te igre u nizim rezolucijama (1280X800 i nize)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan