imam od drugog proizvodjaca ali ovo cudo gura gta 4 40 frejma na 1280 ..milina far cry 2 sve ultra high na 1280 i plus 8x af 32 frejma dakle kartica cepa pa cepa za 70 e ovo je megazord realno ranije je 8800 gt jedva ilazila na kraj sa nekim igrama a kostala je 200e a za 70e dobijete megazorda naravno radice vam i na 1600 rez bez problema a ta mana 128 bita nista ne znaci kad gura 40 f gta4 kakva magistrala to se ne primecuje , mozda je 9600 gt negde gazi po nekim tamo testovima ovo ono . ali realno ne zaostaje u 1280 rez uopste za 9600 gt i 3870 mozda 2.3 frejma ...dakle kupujte je odma
Imam bas ovu grafiku, i prezadovoljan sam. Jeftina, brza, i dosta se lako OC-a. Najbolje je sto moze da izvuce i DVI rezolucije sa dosta velikim brojem FPS-a. Kao npr. COD4 sve high ~60 FPS @ 1920 x 1200, sta vise reci. Ovakva grafika za ovu cenu, dobija moju preporuku. +:Ne greje se puno, dosta mala potrosnja, i pouzdana. -:Ne moze da se kontrolise FAN SPEED
ova moze da radi na 22'' ?
@ivan moze ivane, pogledaj rezololuciju datog monitora, i tamo pise npr 16001200, ili nesto slicno.Jer ne verujem da ima neka 22-ka koja ima vecu rez od date 25601600. U prevodu - Moze :D
da li ova grafika moze na ovu maticnu AM3 A770 Gigabyte GA-MA770-ES3...molim vas,hitno je...hvala
Naravno da može, vidi da uzmeš 5670 koja je dosta bolja.
I samo jos nesto,da li ova grafika moze i na ovu maticnu,mislim da moze ali da proverim,AM3 760G Gigabyte GA-MA78LM-S2H VGA...hvala
Možeš bilo koju karticu na tu ploču, razlika u ceni je maksimum 10e, a dosta je bolja.
pa onda ja nisam video dobro,jel bi mogao da mi das tacan naziv te kartice da pogledam??...a jel na ovu plocu AM3 760G Gigabyte GA-MA78LM-S2H m,oze ovaj procesor AM3 AMD X3 Athlon II 445, 3.10GHz/1.5MB 64Bit BOX ??? nisam znao gle da pitam pa cu ovde,hvala unapred...i molim te da mi das tacan naziv te graficke kartice..hvala jos jedno
Možeš taj procesor i on ti je odličan odnos cene/performansi, za karticu samo kucaj u pretrazi 5670 i gledaj najeftiniju.
Kucao sam ali izadje ih puno,pa ne znam na koju mislis?ima i od 512mb a i od 1024 mb,jel bi mogao da mi kazes na koju mislis?
Saphhire su odlične a jeftine, ako imaš rezoluciju monitora do 1680x1050 možeš i od 512MB, nije velika razlika u performansam između 512MB i 1GB.
@Milane, ne mogu da verujem da ti modovi dozvoljavaju takvo lupetanje, prvo pricas kako ova kartica jede 8800 GT (u sta sumnjam), a onda kazes kako je 9600Gt pokazala se bolje u nekim testovima od pomenute4670. E stvarno se vidi da ti nemas ovu kartu ili nemas pojma, ma sta poredis ti 9600 i 8800gt nikad nije bilo. Sta si ti mislio sto je veci broj u oznaci da je bolja karta, ne znam, smesno.Imam asusovu 8800Gt 512Mb i dalje jede zivu decu posle gotovo 3 godine. KAd je pipnes hladna ko led, tek na igrama zahtevnijim uzmlaci se.
ubitacno je brza,ali i bucna +:brzinja
ali je bolja 5550
Dobio sam je u konfiguraciji, pa ne znam koliko je od pomoći moj komentar... ali ajde.. Kartica je ok, stvarno. Opet kažem, ne znam da li bih je kupio.. verovatno ne. Zašto? Pa recimo na drugom kompu imam geforce 9500gt staru oko godinu dana i najiskrenije, nema značajne razlike... igrao sam i Crysis 2 i bad company i sl. na obe, i zaista su nijansice u pitanju... Ja sam u principu zadovoljan ovom karticom... za ovih 2 meseca ni reči od nje..ćuti i radi!!! vredi za ove novce +:solidna