Kartica u suštini nije loša,agresivna je poprilično a i brzina je jako pristojna jer ipak to je agp karta(tjera Crysis na medium detaljima) ali driveri užas živi pokušaj asusa da napravi drajvere za ati bolje je ne dozivjeti to iskustvo,užasno nekompatibilna sa starim matičnim pločama. +:Brzina,hladjenje -:Driveri,Nekompatibilnost sa starijim matičnim pločama
Kupio sam ovu graf. pre nekoliko meseci, i za sada sam zadovoljan. Za ove (ja sam je platio oko 5000 din) pare sluzi sasvim dobro. Crysis na medium detaljima 1680x1050 ide ok, ali secne ponekad. Fallout 3 1680 , Vsync, AA 2x, skoro sve na high i pomali secka inace ok. inace imam samo 2GB DDR2 667MHz i neku hibridnu plocu koja ima AGP i DDR 800 i DualCore AMD (AM2). Jedina losa stvar koju sam za sada primetio je da se posle nekog vremena (vise od 1.5h igranja) pocinje da pregreva i igra secka cesce ali nista ozbiljno. +:Tiha , brza, jeftina -:Toplota
Uključuješ li ti Fraps kada igraš Crysis? Napiši rezultat dobijene u 1680 x 1050. :)
ljudi bih bih zahvalan ako bi mi neko napisao kako da instaliram najnovije drajvere(samo hoce originalni),skinuo sam ih,ali nikako nece da se instaliraju,probao sam i da izbrisem i da instaliram nove i nista,da li je jos neko imao slicnih problema.zokipopovic85@gmail.com +:jos ne znam -:nece da se instaliraju novi drajveri
kupljena u gigatronu po preporuci radi super sa novim drajverima i amd sempronom 2500+ 500w napajanja 1gb rama... +:vrlo dobra graficka -:konfkikt direct xa sa hdmi audio