logo
Mirza

Asus Radeon HD 3650 512MB GDDR2 AH3650/Silent/HTDI/512MB

12.12.2008. @ 19:24   #Komentar #Grafička karta #Asus

Kartica u suštini nije loša,agresivna je poprilično a i brzina je jako pristojna jer ipak to je agp karta(tjera Crysis na medium detaljima) ali driveri užas živi pokušaj asusa da napravi drajvere za ati bolje je ne dozivjeti to iskustvo,užasno nekompatibilna sa starim matičnim pločama. +:Brzina,hladjenje -:Driveri,Nekompatibilnost sa starijim matičnim pločama

4 komentara

Dejan
11.06.2009. @ 12:37 #72b886fc

Kupio sam ovu graf. pre nekoliko meseci, i za sada sam zadovoljan. Za ove (ja sam je platio oko 5000 din) pare sluzi sasvim dobro. Crysis na medium detaljima 1680x1050 ide ok, ali secne ponekad. Fallout 3 1680 , Vsync, AA 2x, skoro sve na high i pomali secka inace ok. inace imam samo 2GB DDR2 667MHz i neku hibridnu plocu koja ima AGP i DDR 800 i DualCore AMD (AM2). Jedina losa stvar koju sam za sada primetio je da se posle nekog vremena (vise od 1.5h igranja) pocinje da pregreva i igra secka cesce ali nista ozbiljno. +:Tiha , brza, jeftina -:Toplota

Reader
13.09.2009. @ 01:59 #468d3073

Uključuješ li ti Fraps kada igraš Crysis? Napiši rezultat dobijene u 1680 x 1050. :)

zoki
22.12.2009. @ 23:20 #b39d657e

ljudi bih bih zahvalan ako bi mi neko napisao kako da instaliram najnovije drajvere(samo hoce originalni),skinuo sam ih,ali nikako nece da se instaliraju,probao sam i da izbrisem i da instaliram nove i nista,da li je jos neko imao slicnih problema.zokipopovic85@gmail.com +:jos ne znam -:nece da se instaliraju novi drajveri

team force
12.12.2011. @ 14:47 #1cd9a6fa

kupljena u gigatronu po preporuci radi super sa novim drajverima i amd sempronom 2500+ 500w napajanja 1gb rama... +:vrlo dobra graficka -:konfkikt direct xa sa hdmi audio

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan