Najpovoljnija 970 kod nas. Jedina mana je los kuler-veoma lako dodje do 80 stepeni i onda krene spustanje polako gpu boost-a O ususivac buci da ne pricamo. I pored toga uz aftermarket cooler (Twin Turbo 2) opet izadje najpovoljnija 970 kupovina. S njim drzi fabricki oc (bez diranja voltaze) 1324 Mhz na 60 stepeni
Prazne priče od nekoga ko očigledno ne poseduje kartu. U full loadu ova karta radi na 50-60c, a ne 80c.
O cemu ti pricas lik Imam je preko godinu dana testirao sam je u 2 kucista Mozda i drzi na tim temperaturama (auto) ako je drzis u frizideru i igras samo solitaire. Pri normalnim letnjim temperaturama u normalnom kucistu sa automatskom regulacijom brzine to ladno ide do 70 + a da ne pricamo na sta to lici kad taj ususivac krene da urla. No, poenta nije da je ovo losa kupovina, bas naprotiv karta je (bila) najpovoljnija kupivina kad sam je uzeo, ispod 40 000 (+ 5 000 za normalan kuler koji drzi na zadovoljavajucim temperaturama bez buke).