logo
dado

Asus GeForce GTX 460 1GB GDDR5 ENGTX460 DirectCu/2DI/1GD5

10.11.2010. @ 15:03   #Komentar #Grafička karta #Asus

Nije jeftina ali mozda se isplati ,samo neznam da li je ddr5 bolji ili ne posto imam rame ddr3 i da li je moze pokretat napajanje ocz 500w? zna li netko mozda ? -:cijena

12 komentara

skiii
04.12.2010. @ 13:59 #254b0958

DDR5 memorija je brza od DDR3 memorije.... Mislim da moze napajanje od 500W ali neko kvalitetnije: coller master ,chieftec, OCZ mada najbolje je da ti napajanje bude minimum 550W naravno neko kvalitetnije, zbog ostatka konfiguracije! +:Asus, Msi, Gygabite- isto s....samo drugo pakovanje :D

Mile
26.12.2010. @ 23:18 #853dc723

Isto pitanje kao prethodni clan? Ako je ovo cena, da navalimo! :D

Lost
29.01.2011. @ 12:41 #6d13d720

Ova kartica nije losa, njena jedina mana je sto nije OC ali moze da gura novije igrice i ove koje izlaze....

mića
07.02.2011. @ 18:06 #d0626282

koliko se greje ova kartica u dobro provetrenom kućištu?

Marko
30.03.2011. @ 15:41 #cd752d71

Imam jedno pitanje,moze li ova grafa na plocu P5KPL-C.Ploca je stara oko dve god

Ljuba
30.03.2011. @ 15:54 #591b2ffd

Može ova kartica, može bilo koja kartica na tu ploču, samo je bitno da je PCI.

BlaBla
07.05.2011. @ 13:47 #e9051b1a

Isplati li se ova kartica ili je bolja 768mb model?

Marko
09.05.2011. @ 13:09 #71d4d562

Ova kartica je bolja oko 10-15% od verzije sa 768MB.

dmn
27.06.2011. @ 00:54 #602cbd08

moze li ova graficka na plocu gigabayte ga-m68m-s2p???

Djuka
27.06.2011. @ 12:54 #e5de5a76

Može.

Marko
02.09.2011. @ 16:22 #f9a20de3

koja je razlika,izmedju ove grafe,i asusove ge force 9600gt512mb ddr3,256bit..Ako neko zna molim vas da mi kaze jer planiram ovu grafu da kupim...Hvala unapred

bole
10.11.2011. @ 07:55 #74966f81

Pa nista samo ova je jaca par puta ot te 9500 toliko.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan