Grafika trazi ostatak konfiguracije.... za Jocu... sine vidi ovako....ti ovu karticu nisi ni video....znaci siguran sam da lazes i molim te nemoj iznositi neistine i pricati gluposti.... kartica radi perfektno (nemam jacu rec) naravno u kompletu sa ASUS Rampage 2 Extreme, I7 940 i 6Gb dominatora i naravno sa seasonic napajanjem od 1000 wata :) koje prekidanje koje stucanje ? Crysis stuca i prekida na 295? xixixixixi neverovatno ,ulepsao si mi dan, ja sam terao krizu sa gtx260 (216sp) na enthusiast modu sve u 16 po 3-4 sata.... kartica je neopravdano skupa zato sto je trenutno VRH nvidia ponude...naravno to ce se promeniti izlaskom serije 3.... ako ti trebaju neka bliza obavestenja i eventualno neki rezultat iz benc-a ili slicno ostavi mail ovde... +:Asus, Nvidia staces lepse i bolje... -:kartica je neopravdano skupa! inace ovo ovde joj i nije prava cena ....
Upakovah je sa Asus Rampage II Extreme, Core i7 920@4,2GHz, 6GB GeilUltra 2000MHz, Thermaltake 850W i Thermaltake Armor sa bočnim ventilatorom od 24cm + 4 x 12cm. Kartica izbacuje vreo vazduh i sa zadnje strane, a isto tako i sa prednje strane, odnosno u samom kućištu. Za letnji period razmišljam o nekom vodenom hlađenju, ili klima u patos. :) Crysis radi perfektno, svi detalji u patos, jedino što me ograničava jesu WD Raptor-i prvih par sekundi dok se ne učitaju teksture. Isto važi i za STALKER Clear Sky. Moram da nabavim SSD za RAID. Windows 7 x64, kao i većina igara, rade perfektno sa drajverima, za razliku od 2xATI 4870 CrossFire predhodne konfiguracije gde sam uvek cekao 2 meseca neki novi drajver da bih osetio ubrzanje. I nema ATI-jevog stutter koji se javljao i posle silnih fikseva na svakih 15 dana. +:Brzina, bez problema sa drajverima koje imah sa ATI CrossFireX -:I pored Thermaltake Armor-a i 5 ventilatora greje kao kalorifer
i sad sve ovo postaje smejurija kad skapirate da 5970 kosta 10% vise,a brza je za vise od 10% -:dx, shader model, teselacija,open gl, openCL
Ne vidim svrhu kupovanja ove graficke,,,kada je vec neko pomenuo da crysis moze da se igra na enthusiast modu na gtx 260, zasto preterivati i bacati ogromnu svotu novca na ovakvu jednu rbinu koja ce da bude usrafljena u kuciste i da tako greje prostoriju, hvata prasinu, trosi struju itd.Jedino ako se naso neki hyperplayer koji ce da upali 8 igrica odjedanput i da igra,,,samo ne znam kako ce to da izvede.... -:cena/performanse
ko hoce vrhunsko igranje nek izvoli.kartica je mocna koliko i kosta.
koliko kosta ova zivotinja??
Inace ovo je Asus GTX295-TOP verzija +:Nema je u prodaji
imam je punih 3 godine i mogu reci onako subjektivno da je kartica stvarno mocna i za danasnje standarde, vreme je definitivno nije jos pregazilo i vredela je svaku paru tada datu, u kombinaciji sa q6600 i 6gb rama igram sve najzahtevnije naslove na najvisim detaljima i rezolucijama sa 50+ fps-a, doduse jeste da joj je jedini "hendikep" dx11, ali ta mana je meni potpuno zanemarljiva i neprimetna dok se na ekranu odvija sva ona brza adrenalinska akcija. svako kome se ukaze prilika da je danas nabavi, neka je grabi, kartica je vrh! +:zver i dan danas