logo
Darko

Asus GeForce GTS 250 1GB GDDR3 ENGTS250/DI/1GD3

19.01.2010. @ 18:41   #Komentar #Grafička karta #Asus

Planiram da kupim ovu karticu, je l' moze neko da mi kaze nesto malo vise o njoj?

5 komentara

joe
20.01.2010. @ 11:12 #67f68f5a

uradi posao kao stho sam i ochekivao vishe je forsiram na konvertovanje filmova negao za igrice stim da sam je testirao na NFS i Tom Clancy hawx,josh bi dodao da Smart doctor u Visti je radio a u 7-ci nije sluchaj .. nisam mogao da reshim problem.. -:ventilator struji, imash osechaj kao da je u pitanju skuplja graph.

Darko
20.01.2010. @ 14:02 #5bb2b170

Dodaš još 15evra i kupiš 5770 koja je mnogo bolja od ove.

ILIJA
09.02.2010. @ 15:19 #ee44f487

el dobra ova ako nije onda sam se bas zajebo jer sam je vec narucio!!!!! +:ventilator je extra glaciator podesavanje broja obrtaja sto je extra ako resis da je malo overclockujes !!!! -:ne znam sta je mana i nadam se da necu saznati bar dok ne kupim drugu

Sale
20.05.2010. @ 11:22 #8c1b450f

256bit.

Mavko
15.10.2010. @ 13:49 #3f5a34f5

Testirao sa COD MW2, radi glatko sa maksimalnim podesavanjima i rezoluciji 1920x1080. Mozda je kuler malo bucniji kada se igraju igre, tj. zavisi od podesavanja detalja i rezolucije u samoj igri. Npr. u gorenavedenoj igri (max settings/details) razlika u glasnoci kulera izmedju rezolucije 1920x1080 i 1280x720 je oko 30% - 40% Kada je na "idle" uopste se ne cuje. -:mozda je kuler malo bucniji kada se igraju igre, tj. zavisi od podesavanja detalja u samoj igri (automatski se povecava broj obrtaja u zavisnosti od opterecenja)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan