logo
goran

Asus GeForce GT 630 4GB GDDR3 GT630-4GD3

24.04.2013. @ 08:30   #Komentar #Grafička karta #Asus

sta mislite o ovoj grafickoj kartici?pozdrav

2 komentara

Markus
27.12.2013. @ 00:55 #714e7679

Ova karta je bukvalno za ljude koji misle da je sve u kapacitetu memorije. Toliko je slaba kartica da nemam reči. Četiri gigabajta koja poseduje se ne mogu iskoristiti, tako da su napravljeni samo zbog marketinga. Zbog svoje slabosti, kartica može iskoristiti eventualno jedan gigabajt memorije. Šta je sa ostalim? Kao što sam naveo, marketing je u pitanju. U nekim slučajevima, jačinu i izdržljivost grafičke kartice možete dobiti samo gledanjem u istu. Pogledajte kako izgledaju karte iz novije serije i sve će biti jasno. Da se vratimo na početak, ukoliko kupujete kartu radi igranja najnovijih igara, napravićete grešku ako kupite ovo. +:Šta će iz ovoga izaći dobro... -:Marketing na udaru...

jebac
07.01.2014. @ 22:49 #f71932cd

markuse pogresio si karta je solidna nije uopste slaba klokovana je na 800mhz podrzava dx11 znaci mogao bih neke malo novije igrice da teras interfejs je malo slabiji ,ali kad samo pogledas u maksimalnu rezoluciju ......da pogresio si jedina mana je sto koristi pci 2.0 inace je ok ,ali ako mislis o gejmingu sigurno ne kupuj ovu :| +:pogresio si -:ali ne kupuj je ako oces da igras novije igrice

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan