ukoliko neko ima iskustva sa ovom kartom,bio bih mu zahvalan za par saveta ,posto planiram kupovinu iste... gledao sam snimke na youtubu i cini se da je extra,cak i gta iv tera na very high... u svakom slucaju,saveti su mi neophodni... UNAPRED ZAHVALAN!!!
Ne vredi ovih para, najbolja kartica oko 100e ti je GTS 250, koja je ujedno dosta bolja od ove. +:Za Kamenog
ok,hvala na odgovoru...