logo
Trle

Asus GeForce 9600 GT 512MB GDDR3 EN9600GT Silent/HTDI/512M

20.09.2009. @ 12:01   #Komentar #Grafička karta #Asus

Odlichna grafichka. Jedini problem (za sad) je sto se jako greje. Radna temperatura joj je kod mene oko 74C , a pod opterecjenjem oko 94C. Problem je reshen ugradnjom kulera od 270 din u sredini grafichke. Sada je radna temperatura 57C a pod opterecjenjem oko 67C. :D

5 komentara

shadowdancer
22.10.2009. @ 19:36 #76bd8272

I ja imam problem sa pregrejavanjem..moracu da ubacim par kulera po kucishtu i na nju 1. +:nemam zamerke..

vukasin
16.12.2009. @ 13:56 #29499eb4

Imam problem sa ovom grafickom,stalno mi koci,tj ceo komp mi se u koci........

Dragan
19.04.2010. @ 10:20 #02d3fe96

i meni se greje ovako je sve super ali kad upalim crysis onda koci i nemoze maksimum da izvuce kako da nakacim coler na nju ja sam razmisljao da stavim na kuciste dajte neki savet

Trle
24.04.2010. @ 03:31 #ad395cbd

Ja sam to reshio tako shto sam u rebrasom delu u sredini grafichke (tamo gde poshe ASUS) dijagonalno stavio plutu. Kupio sam mali kuler chija dva kraja sam zashrafio u plutu i to je to. Napajanje od kulera se ushteka u plochu , i radi savrsheno. Odlichno obavlja posao , a i neoshtecjujesh grafichku.

Boki
06.11.2010. @ 12:29 #e17d72c7

Samo treba da se zameni pasta,moze bilo koja za cpu U Idle temp je oko 42-43 c u load-u 54-55 c i to je to Ima na youtube kako se menja pasta, lako i brzo a efekat momentalan

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan