logo
Marko Berar

Asus GeForce 9600 GT 512MB GDDR3 EN9600GT/HTDI/512M

30.05.2008. @ 22:31   #Komentar #Grafička karta #Asus

Przi assassin's creed na monitoru od 28" viewsonic, u maximalnoj rezoluciji, bez ikakvih problema, neke druge igrice nisam probao da igram. Ne znam kako bi radila sa crisis na max rezoluciji. +:Super radi + cena -:nisam jos primetio

16 komentara

Nikola
21.09.2008. @ 01:49 #bcf1130d

Sasvim solidna kartica za taj novac, topla preporuka, super rade skoro sve najnovije igrice. +:Srednja klasa kartice po pristupacnoj ceni, velike OC mogucnosti -:Novi Crysis radi super u mainstream modu ali ostala dva ne moze da pipne

Pomoć!!!
12.10.2008. @ 16:48 #2ef60186

Kupio sam novu ploču,procesor,memoriju,kućište, GRAFIČKU(Asus P5QC, E8400, Geil DDR3 2GB,Cooler Master, spornu Asus EN9600GT HTDI 512MB), zadržao monitor AsusVW222S star 5 meseci, napajanje Chieftec 550W staro 5 meseci, WD 320GB star 8 meseci, DVD RW NEC star 8 meseci. Posle instaliranja OS XP i podizanja sistema osetio se miris plastike i sve je zablokiralo. Grafička spržena. Reklamirao sam u radnji gde sam kupio i posle pregleda konfiguracije rekli su mi da je problem bio do grafičke i dali mi novu. Po pokretanju 3D Marka sa novom počele su da probijaju jarke boje po ekranu i komp je poludeo. Blokirao,restartovao i na kraju izbacio plavi ekran sa upozorenjem da ima problema sa grafikom ili drajverima i više nisam mogao da podignem sistem. Opet reklamacija i molba od strane prodavca da komp ostane bar 24h kod njih na ispitivanju što smo i uradili. Dan posle, odem kod njih po komp i pitam šta je problem. Kažu opet grafička(AsusEN9600GT). Napajanje ispravno kao i ostale komponente. Sa trećom pokrenem Assassin"s Creed na max i piči ko luda. Par drugih igara isto. Par sati igranja i jutros OPET PROBIJANJE JARKIH BOJA I NEMOGUĆNOST POKRETANJA IGARA I IGRANJE EKRANA PRI PODIZANJU SISTEMA!!! Sutra moram opet u servis. Šta reći? Neću navoditi ime radnje jer su momci jako korektni i ljubazni a moglo bi da utiče na njihovo poslovanje. Zna li neko u čemu je tu problem??? Napajanje sam i sam nezavisno proverio i ono je max ok.Šta ja da radim? Da dodam za neku drugu ili šta? (Koristim KIS2009 i programe i igre koje sam već na predhodnoj konfiguraciji normalno i bez problema koristio) +:Dobra ali... -:Tri nove otišle jedna za drugom!

LoL
20.12.2008. @ 21:23 #09110919

Sve u svemu odlicna karta sasvim sam zadovoljan. @ Marko Berar LOL,ROFL, LMAO "na monitoru od 28" przi altaira na max" da da kako da ne ja na plasma TV-u od 52" igram GTA 4 na max-u sa ovom karticom :D +:MA GRAFA JE EXTRA -:nista (za ove pare je sasvim ok )

Marko
19.01.2009. @ 16:55 #5b3b921f

Kupio ovu karticu pre nedelju dana i mogu vam reci ja dobra, pokrece sve najnovije igrice na Very High u rezoluciji 1280x1024. Malo se greje. Jedina mana je cena, posto za ove pare mozete naci neku 9800GT 512MB... +:performanse, hladenje

Zbunjen
19.01.2009. @ 23:20 #b81b808a

Slicno ponasanje kao i kod momka kome su crkle 3 graficke (probijanje jarkih boja i blokiranje u igrici). Npr. kod Call of Duty 4, zablokira kad krene prvi level. Udjem fino i jednostavno u igru, napravim novi profil i uz default-na podesavanja krenem da igram. Kada se ucita pocetak prve table odjednom zablokira igra i pojave se te jarke boje. I jedini nacin da izadjem iz igre predstavlja dugme reset na kucistu. Jos sam probao igrati i Colin McRae Rally 2005. Tu se desava problem sa jarkim bojama (put umjesto smedje boje bude jarko crven ili drecavo zelen i slicno). Sve u svemu bas i nisam zadovoljan sa ovom grafickom. Ako je neko imao problem slicne prirode i ako ga je uspio rijesiti (npr. intaliranje nekog novijeg ili starijeg driver-a ili neki drugi nacin) molio bih ga da napise ovdje na koji je nacin to rjesio! Hvala unaprijed. +:Do sad ga nisam primjetio -:Cudno ponasanje graficke

Niko Belic
21.02.2009. @ 14:11 #77acbd71

Kada ins GTA4 sve mi je sivo......cela okolina.......imam procesor amd 3500+ graf:9600GT ram 1 gb ako neko ima isti slucaj nek se javi.....velika je verovatnoca da je do procesora..... +:Odlicna graf........ -:ne radi GTA 4......mislim ne radi kako treba.....

Petar
08.10.2009. @ 00:46 #8980c2eb

Probaj sa standardnim drajverom ako vec nisi. Mada je nisam koristio AMD procesore, a od 97-god sedim za racunarom ako vec moras da kupis procesor kupi Intel za sve pare. A mozda je i losa kopija igrice, crack, patch...

LexR
08.12.2009. @ 19:11 #f9fff99c

Ja VECI kuler i u isto vreme TISHI nisam josh uvek video. Moja prethodna grafa 4650 je bila izuzetno buchna i imala je 3x manji kuler :) sve u svemu, isplati se. +:super grafa -:josh nisam nashao

Phantomas
05.02.2010. @ 20:29 #d1c70f28

da radi, radi ali ako neko moze da mi posalje link ka manualu ili na mail... TV-out mi predstavlja problem. Ne mogu da ovaj komponentni povezem sa kompozitnim tj. mozda mi je TV star pa nece na 60 Hz da da sliku. Ima li neko predlog za drajvere koji rade sa starijim TV-ima? +:Prezadovoljan ali mi Mines na ful-u štuca :)

Perq
06.02.2010. @ 23:07 #8492b431

Imam ovu grafiku oko dve godine kupio sam je u desk-u. Nikada nisam imao problem sa njom. Sa standardnim drajverima radi kao zmaj.

vd13
26.05.2010. @ 14:47 #6a7a691e

Gde Naci Fan Za Ovu Graficku???

zmajevo jaje
24.08.2010. @ 20:39 #e66939ca

Sluzi odlicno vec 2.5 godine, sve nove igre preturila preko glave, brat ju je silovao crysisom, gta4 i svim sto je izaslo, radi ko sat! Nikada nisam pozalio sto sam je uzeo cim je izasla, bila je best buy medjutim mislim da sam cak ja i profitirao jer dok nije izasao GTX460 bolje nije ni bilo u toj klasi:) +:odlicna kartica

Silent
03.12.2010. @ 13:48 #4de8e285

Totalno full graficka kartica! Pokrece sve nove igrice (gta4,crysis, nfs hp,pop itd.) jedino sto se cudno ponasa bez orginalnih drajvera! inace cepa vec 2 god bez stajanja! +:Prejeka graficka koja nove graficke ostavlja za sobom -:Cudno ponasanje kartice bez drajvera i sa novim drajverima!

Keske
18.12.2010. @ 06:32 #b8a4df89

Jel klokovao neko ovu grafu? Ja sam postigao 850/2100/1152, moze neko da kaze dokle je on dosao..? +:Sve zivo pokrenula -:Pocela da stuca

stefan
19.11.2014. @ 21:21 #e3644a89

Ja drugari malo kaskam za grafickim karticama al ajde:) uzeo sam je pre par dana, platio oko 3000 i za tebe pare ovo cudo sabija...sve najnovije sam pokusao od igara na srednjoj nekoj rezoluciji i na srednjim podesavanjima i radi kao sat!!! necujana je a przi !! bruka od graficke.

Vladimir
21.01.2015. @ 01:37 #9ee3ed00

Skoro sam je uzeo i sto je Stefan rekao,kartica sabija kako radi... tih cooler a veliki,ne pregreva se kao GSO varijanta sve u svemu za mali novac pojedine moderne kartice ne mogu ni da joj priđu koje koštaju po 50e u prodavnici... Šteta samo što nema HDMI bila bi Full. +:Dan danas odlična grafička a za male pare -:Fali HDMI

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan