Identifikacija | Proizvođač | Acer |
Model | E5-521G-47DX AMD A4-6210 1.8GHz 4096MB 500GB DVDRW 15.6'' LED WXGA Linux |
Izgled | Forma | PC |
Komponente | Procesor | AMD A4 APU |
Takt procesora | 1.8GHz |
Dijagonala ekrana | 15.6" |
Rezolucija ekrana | 1366x768px |
Grafička kartica | AMD Radeon R5 240 |
RAM memorija | 4GB |
Kapacitet diska | 500GB |
Rotacija diska | 5400obr./min |
Vrsta hard diska | mehanički |
Optički uređaj | DVD±R/RW |
Baterija | Li-Ion 4-Cell |
Povezivanje | Komunikacija | GigaLAN WLAN 802.11b WLAN 802.11g WLAN 802.11n Bluetooth 4.0 |
Portovi | D-sub out RJ-45 RJ-11 |
USB 2.0 portova | 2kom. |
USB 3.0 portova | 1kom. |
Unos | Qwerty tastatura Touchpad Numerička tastatura |
Čitač kartica | SD |
Dodatne funkcije | Kamera |
Tastatura je QWERTZ boja plastike je kao što je boja Nokia telfona (Nokia C7 00 Charcoal Black) i imate osećaj kao da je od metala napravljeno. Veoma je sexy izgleda ceo leptop a bogami nisam ni ja ružan.
Tastatura je QWERTZ boja plastike je kao što je boja Nokia telfona (Nokia C7 00 Charcoal Black) i imate osećaj kao da je od metala napravljeno. Veoma je sexy izgleda ceo leptop a bogami nisam ni ja ružan.
Imam ga 4 dana i zadovoljan sam. Ima duplu grafiku R3 integralnu + samostalnu R5 M240 od 1 GB. RJ-11 nema, greška je u specifikaciji na sajtu. Na kutiji piše da je akumulator od 6 ćelija i nije (Baterija : Li-Ion 4-Cell kao što je gore u opisu). 4 sati izdrži akumulator kako kod gnjavili preko interneta, čitanje i youtube i da slušate on-line muziku sve ovo paralelno/zajedno. Kvalitena izrada. Ima i VGA što je danas retkost jer sve se išpara od konektora zbog pristupačne cene.