| Identifikacija | Proizvođač | MSI |
| Model | Thin 15 B13VE 9S7-16R831-3431 |
| Izgled | Forma | PC |
| Dimenzije | 359x254x21.7 |
| Masa | 1.86 |
| Komponente | Procesor | Intel Core i5 Gen. 13 |
| Takt procesora | 4.6GHz |
| Dijagonala ekrana | 15.6 |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Grafička kartica | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| RAM memorija | 16GB |
| Kapacitet diska | 512 |
| Rotacija diska | SSD 0 |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Baterija | Li-Ion 3 cell 52.4Wh 120W |
| Povezivanje | Komunikacija | Bluetooth 5.3 GigaLAN Wi-Fi 6E (WLAN 802.11ax) |
| Portovi | HDMI out RJ-45 |
| Unos | Qwerty tastatura Touchpad |
| Dodatne funkcije | Kamera Kensington brava |