| Identifikacija | Proizvođač | Lenovo |
| Serija | Legion |
| Model | Legion 5 15AHP11 83Q7001QYA |
| Izgled | Forma | PC |
| Dimenzije | 344x244.5x19.9 |
| Masa | 1.87 |
| Komponente | Čipset | AMD SoC Platform |
| Procesor | AMD Ryzen 7 250 |
| Takt procesora | 5.1GHz |
| Dijagonala ekrana | 15.3 |
| Rezolucija ekrana | 2560x1600 |
| Tip ekrana | OLED |
| Grafička kartica | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| RAM memorija | 32GB |
| Kapacitet diska | 1000 |
| Rotacija diska | SSD 0 |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Baterija | 80Wh 245W |
| Povezivanje | Komunikacija | Bluetooth 5.4 GigaLAN Wi-Fi 7 (WLAN 802.11be) |
| Portovi | HDMI out RJ-45 |
| Unos | Numerička tastatura Qwerty tastatura Touchpad |
| Dodatne funkcije | AI Chip LA1 Kamera |