| Identifikacija | Proizvođač | Dell |
| Serija | Pro |
| Model | Pro 14 Plus 2171120251503 NOT26357 |
| Izgled | Forma | PC |
| Dimenzije | 314x226.1x14.9 |
| Masa | 1.61 |
| Komponente | Procesor | Intel Core Ultra 7 256V |
| Takt procesora | 4.8GHz |
| Dijagonala ekrana | 14 |
| Rezolucija ekrana | 1920×1200 |
| Tip ekrana | IPS |
| Grafička kartica | Intel Arc 140V |
| RAM memorija | 16GB |
| Kapacitet diska | 1000 |
| Rotacija diska | SSD 0 |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Baterija | Li-Ion 4 cell 64WH 65W Type C |
| Povezivanje | Komunikacija | Bluetooth 5.4 Wi-Fi 7 (WLAN 802.11be) |
| Portovi | HDMI out Thunderbolt 4 |
| Unos | Qwerty tastatura Touch-screen Touchpad |
| Dodatne funkcije | Kamera Čitač otiska prsta |