| Identifikacija | Proizvođač | Dell |
| Serija | Premium |
| Model | 16 Premium 2171120251011 NOT25644 |
| Izgled | Forma | PC |
| Dimenzije | 358.1x240x18.7 |
| Masa | 2.33 |
| Komponente | Procesor | Intel Core Ultra 9 285H |
| Takt procesora | 5.4GHz |
| Dijagonala ekrana | 16.3 |
| Rezolucija ekrana | 3840x2400 |
| Tip ekrana | OLED |
| Grafička kartica | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| RAM memorija | 32GB |
| Kapacitet diska | 1000 |
| Rotacija diska | SSD 0 |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Baterija | Li-Ion 6 cell 99.5Wh 130W USB-C |
| Povezivanje | Komunikacija | Bluetooth 5.4 Wi-Fi 7 (WLAN 802.11be) |
| Portovi | HDMI out Thunderbolt 4 |
| Unos | Qwerty tastatura Touch-screen Touchpad |
| Čitač kartica | SD |
| Dodatne funkcije | Kamera Čitač otiska prsta |