| Identifikacija | Proizvođač | Lenovo |
| Model | ThinkCentre neo 50t G5 12UD000SYA |
| Komponente | Operativni sistem | FreeDOS |
| Kućište | Tower |
| Procesor | Intel Core i3-14100 4.7GHz |
| RAM memorija | 8GB UDIMM DDR5-4800 |
| Hard disk | 512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal 2.0 |
| Grafička karta | Intel UHD Graph 730 |
| Priključci | D-Sub, HDMI, DisplayPort, USB Type C |
| Mrežni adapteri | GigabitLan |
| Tastatura | Standardno |
| Miš | Standardno |
| Ostalo | Card reader 3-in-1 |