| Identifikacija | Proizvođač | Lenovo |
| Model | ThinkCentre neo 50s Gen 5 12XD008CYA |
| Gabariti | Dimenzije | 339.5x291.4x92.5mm |
| Masa | 4.2kg |
| Komponente | Operativni sistem | FreeDOS |
| Kućište | SFF 180W |
| Procesor | Intel Core i5-14400 4.7GHz |
| RAM memorija | 16GB UDIMM DDR5-4800 |
| Optički uređaj | DVDRW |
| Grafička karta | Intel UHD 730 |
| Priključci | Napred: 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with 15W charging 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microphone (3.5mm) Nazad: 4x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), one supports Smart Power On 1x HDMI 2.1 TMDS |
| Tastatura | USB Calliope Keyboard, Black |
| Miš | USB Calliope Mouse |
| Ostalo | Kensington Security Slot, 3x7mm, Discrete TPM 2.0 |