| Identifikacija | Proizvođač | Asus |
| Serija | VivoBook |
| Model | VivoBook M1407GA-LY028W |
| Izgled | Forma | PC |
| Masa | 1.46 |
| Komponente | Procesor | AMD Ryzen AI 7 445 |
| Takt procesora | 4.6GHz |
| Dijagonala ekrana | 14 |
| Rezolucija ekrana | 1920×1200 |
| Tip ekrana | IPS |
| RAM memorija | 16GB |
| Kapacitet diska | 1000 |
| Rotacija diska | SSD 0 |
| Vrsta hard diska | SSD |
| Baterija | Li-Ion 3 cell 42Wh |
| Povezivanje | Komunikacija | Bluetooth 5.4 Wi-Fi 6E (WLAN 802.11ax) |
| Unos | Qwerty tastatura Touchpad |
| Dodatne funkcije | Kamera |