| Identifikacija | Proizvođač | Hewlett Packard |
| Model | ProDesk Tower 2 G1a B6XZ0ET |
| Gabariti | Dimenzije | 337x308x155mm |
| Masa | 6.1kg |
| Komponente | Operativni sistem | FreeDOS |
| Kućište | Tower 280W |
| Procesor | AMD Ryzen 3 8300G 4.9GHz |
| RAM memorija | 16GB 5200 DDR5 |
| Hard disk | 512GB PCIe NVMe M.2 SSD |
| Grafička karta | AMD Radeon 740M |
| Priključci | 4xUSB 2.0, 2xUSB 3.1 Gen 2 |
| Mrežni adapteri | Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4 |