| Identifikacija | Proizvođač | Hewlett Packard |
| Model | 24-cr0060ny CW6R8EA |
| Komponente | Operativni sistem | FreeDOS |
| Procesor | Intel Core i7-1335U 5.0GHz |
| RAM memorija | 8GB 3200MHz SO-DIMM DDR4 |
| Hard disk | 512GB PCIe NVMe M.2 SSD |
| Grafička karta | Intel Iris Xe |
| Web kamera | 720p |
| Priključci | HDMI, USB Type C, 2xUSB2.0 |
| Mrežni adapteri | GigabitLan RJ-45, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6 |
| Tastatura | Standardno |
| Miš | Standardno |