| Identifikacija | Proizvođač | Dell |
| Model | Pro Max Tower T2 2171120251104 DES14509 |
| Gabariti | Dimenzije | 438x387x187mm |
| Masa | 20.4kg |
| Komponente | Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Kućište | Tower 500W |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265 5.3GHz |
| RAM memorija | 32GB (2x16GB) 5600MT/s DDR5 |
| Hard disk | 1TB M.2 NVMe |
| Grafička karta | NVIDIA RTX 2000 16GB GDDR6 |
| Priključci | Ukupno USB priključaka 9 Audio izlaz: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Video izlazi: 10xDisplayPort 1.4a Napomena: 2x USB 2.0 na zadnjoj strani, 2x USB 3.2 (Tip A) na zadnjoj strani, 2x USB 3.2 (Tip C) na prednjoj strani, 2x USB 3.2 (Tip A) na prednjoj strani |
| Mrežni adapteri | GigabitLan |
| Tastatura | Dell Multimedia KB216 USB US crna |
| Miš | Dell MS116 Optical Scroll USB crni |
| Ostalo | SD |