| Identifikacija | Proizvođač | Dell |
| Model | Pro Max Slim 5290126145968 DES14596 |
| Gabariti | Dimenzije | 303.5x293x95 |
| Masa | 6.11 |
| Komponente | Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Kućište | Dell Slim 360W |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265 5.3GHz |
| RAM memorija | 32GB 5600MT/s DDR5 UDIMM |
| Hard disk | 1TB M.2 NVMe |
| Grafička karta | NVIDIA RTX A1000 8GB GDDR6 |
| Zvučna kartica | Realtek ALC3204 |
| Priključci | 2xUSB 2.0 na prednjoj strani, 2xUSB 2.0 na zadnjoj strani, 1x USB 3.2 (Tip C) na prednjoj strani, 1x USB 3.2 (Tip A) na prednjoj strani, 1xUSB 3.2 (Tip C) na zadnjoj strani, 3x USB 3.2 (Tip A) na zadnjoj strani, 3xDisplayPort 1.4a, 4xMini DisplayPort 1.4a |
| Mrežni adapteri | GigabitLan |
| Tastatura | Dell Multimedia KB216 USB US crna |
| Miš | Dell MS116 Optical Scroll USB crni |