| Identifikacija | Proizvođač | Asus |
| Model | V400 V470VAK-WPE488W |
| Gabariti | Dimenzije | 613x447x244mm |
| Masa | 7.0kg |
| Komponente | Operativni sistem | Windows 11 Home |
| Procesor | Intel Core 7 240H 5.2GHz |
| RAM memorija | 16GB SO-DIMM DDR5 |
| Hard disk | 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Monitor | 27" IPS 1920x1080 |
| Grafička karta | Intel Graphics |
| Web kamera | 5 Megapiksela IR |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Priključci | 2xHDMI 1.4, USB-C, USB-A, USB2.0, 3.5mm |
| Mrežni adapteri | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.4, GigabitLan |
| Tastatura | Standardno |
| Miš | Standardno |
| Ostalo | Kensington |