U slavu El Maestra,TAG Heuer je lansirao limitiranu ediciju satova FANGIO

Nema govora da bi istorija automobilizma bila ista, da nije postojao Huan Manuel Fanđo, famozni Argentinac koji je osvojio 5 puta Formulu 1 tokom 50-tih godina prošlog veka, postavivši rekord koji niko nije uspeo da obori punih 47 godina. To je pošlo za rukom tek Mihael Šumaheru 2003. godine. Rekordi rođenog Argentinca (iako je poreklom bio Italijan), u procentima su toliko veliki da mnogi smatraju da oni nikada neće biti prevaziđeni. Takmičio se ukupno u 52 Grand Prix trke, od kojih je osvojio 24, imao ukupno 28 pol pozicija i 23 najbržih krugova! U sedam punih sezona, koliko se trkao, osvojio je 5 šampionata. 60 godina kasnije nakon njegove pobede 1957. godine, TAG Heuer obeležava godišnjicu prezentujući novu ograničenu seriju sata -TAG Heuer Formula One Fangio Limited Edition, obeležavajući legat i slaveći sportistu koji je dugo godina bio inspiracija Džeku Heuer-u.

TAG Heuer sa svojom baštinom, čvrsto zacementiranom u automoto sportu, ponosan je da obeleži ovaj događaj u trkačkoj istoriji sa izuzetnim novim satom koji slavi sva Fanđova dostignuća - Formula 1 hronograf sa trkačkom trakom u bojama Argentine na brojčaniku i Fanđovim prepoznatljivim potpisom na zadnjem delu kućišta prečnika 43 mm.